facebook twitter Google Plus
Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 21. bölüm 2. fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Yavuz büyük bir kararın eşiğindedir bir yanda her yerde terör estiren Çolak diğer yanda 5 özel kuvvet askerinin hayatı. Yavuz'un liderlik ettiği Tim, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir üsse düzenlenecek olan saldırının istihbaratını alıp bu bölgeye harekete geçerler. Uzun süren çatışma sonucunda Yavuz ve Tim'i beklenmedik bir son beklemektedir.
Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı Yorumları (0)
Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı hangi kanalda, Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı saat kaçta, Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı neler olacak, Söz 21. Bölüm 2 Fragmanı özeti