facebook twitter Google Plus
Söz 22. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
Söz 22. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 22. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Yavuz büyük bir kararın eşiğindedir bir yanda her yerde terör estiren Çolak diğer yanda 5 özel kuvvet askerinin hayatı. Yavuz'un liderlik ettiği Tim, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir üsse düzenlenecek olan saldırının istihbaratını alıp bu bölgeye harekete geçerler. Uzun süren çatışma sonucunda Yavuz ve Tim'i beklenmedik bir son beklemektedir.
Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 22. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Söz 22. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Söz 22. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 22. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, söz fragmanı izle, Söz 22. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Söz 22. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Söz 22. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Söz 22. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Söz 22. Bölüm Fragmanı neler olacak, Söz 22. Bölüm Fragmanı özeti