facebook twitter Google Plus
Söz 26. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Söz 26. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 26. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Bir yandan Büyükelçiliği korumaya çalışan Tim diğer yandan düşmanlarıyla çatışmaya girmiştir. Büyükelçiğin kötü haberi ülke ve müttefiklerimiz için büyük bir tehdit unsurudur. Karabatak'ın yeni istihbaratı sonucunda yolan çıkan Tim kendini büyük bir komplonun ortasında bulu. Operasyonun devamlılığı için aralarından biri kendisini feda eder.


Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 26. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Söz 26. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Söz 26. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 26. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, söz fragmanı izle, söz 26. bölüm fragman, Söz 26. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Söz 26. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Söz 26. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Söz 26. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Söz 26. Bölüm Fragmanı neler olacak, Söz 26. Bölüm Fragmanı özeti