facebook twitter Google Plus
Söz 32. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Söz 32. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Söz'ün 32. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanacaktır. Söz yeni bölümleriyle her hafta pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Yavuz İstanbul'da saldırıya uğradıktan sonra yürütülen soruşturma sonucunda büyük bir sıkıntı yaşar. Agah'ın babası olduğu gerçeği sadece kendini değil Tim arkadaşlarını da derinden etkiler. Timin dağılıp dağılmaması Yavuz'un alacağı karara bağlıdır. Hafız füzeleri imha etmek için uğraşırken arkadaşları ise onun hayatı kurtarmak için mücadele eder.


Söz dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Söz 32. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Söz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Söz 32. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Söz 32. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Söz 32. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: söz fragmanı, söz fragman, söz fragmanı izle, söz 32. bölüm fragman, Söz 32. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Söz 32. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Söz 32. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Söz 32. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Söz 32. Bölüm Fragmanı neler olacak, Söz 32. Bölüm Fragmanı özeti